Příliš mnoho nástrojů s krátkou životností? Zkuste nové Turbo 16

Seco Tools CZ, s.r.o.
— vydáno 11. března 2021

Využíváte ve svém provozu příliš velký počet jednoúčelových nástrojů s krátkou životností nebo nízkou spolehlivostí procesu? Seco přišlo s jednoduchým řešením.

Inzerce

Nová fréza Turbo 16  ze špičkové řady rohových fréz Turbo je mimořádně univerzální nástroj optimalizovaný pro aplikace rohového frézování v široké škále obráběných materiálů.

Vzhledem k setrvale rostoucímu tlaku na zvýšení produktivity a udržení nízkých nákladů na obrábění snad nikdy nebyly bezpečné procesy a dlouhá životnost nástroje důležitější. Nová fréza Turbo 16 je přelomová v obou ohledech.

Zefektivněte své nástrojové vybavení

Nová generace špičkové řady Turbo je vhodná pro hrubovací, polodokončovací a dokončovací rohové frézování se stěnami v úhlu 90 stupňů. Vysoce flexibilní konstrukce dokáže zvládnout většinu aplikací – od obrábění čelních ploch, drážkování a rohového frézování až po ponorné frézování a šikmé zafrézování v široké škále obráběných materiálů. Jsou to ideální nástroje pro různorodou produkci s malými výrobními dávkami, optimalizované pro většinu materiálů, včetně oceli, nerezové oceli, litiny, neželezných kovů, vysoce legovaných slitin a titanu.

Frézy jsou dodávány s rozhraním Weldon, Seco-Weldon, Combimaster, Seco Capto, v nástrčném provedení a s válcovými stopkami.

Lze je osadit na standardní rotační držáky – s bočním upnutím, Taper-Face, sklíčidla pro výkonné frézování nebo kleštinová provedení.

Více informací naleznete ZDE.

Další článek: Jak fungují různé typy pohonů – ve srozumitelných animacích