Prolistujte si aktuální vydání časopisu STROJIRENSTVI.CZ věnované 3D tisku

Redakce Redakce
— vydáno 10. února 2021

Zimní vydání časopisu STROJIRENSTVI.CZ je tady a s ním i hlavní téma věnované trendům, inovacím a zkušenostem s 3D tiskem v profesionálních strojírenských aplikacích.

Aktuální vydání našeho magazínu vám přináší obsah, který jinde nenajdete. Rovných dvacet stran věnujeme profesionálnímu 3D tisku – počínaje přehledem nejzajímavějších technologií aditivní výroby uvedených v uplynulém roce přes vývoj trhu v této oblasti po praktické zkušenosti, zachycené mj. v obsáhlém rozhovoru s docentem Davidem Palouškem, který – pokud jde o průmyslový 3D tisk – patří k nejzkušenějším českým odborníkům.

Vedle 3D tisku nezapomínáme ani na obvyklá strojírenská témata a speciálně jsme se zaměřili také na tematiku strojírenských veletrhů, jejichž osud i v letošním roce obestírá silná nejistota.

Podpořte nás v našich aktivitách a objednejte si roční předplatné našeho časopisu za 390 Kč >

Předplatné můžete aktuálně získat i zcela zdarma, pokud vyplníte naši čtenářskou anketu a budete mezi prvními 100 respondenty, kteří se zúčastní (všichni ostatní obdrží poukázku na slevu 100 Kč, kterou bude možné uplatnit buď na předplatné časopisu, nebo při nákupu vstupenek na některou z našich konferencí.

Níže si můžete prolistovat náhled časopisu v digitální verzi. Listovat můžete kliknutím kurzoru myši vlevo nebo vpravo po stranách časopisu, případně na dotykovém displeji přejetím prstu ve směru listování.

Další článek: Přidejte svému robotu další osu díky pojezdové dráze