Setkání strojařů na Zákaznických dnech TAJMAC-ZPS a.s.

Iva Duroňová Iva Duroňová
— vydáno 4. května 2018

Zákaznické dny zlínského výrobce obráběcích strojů, společnosti TAJMAC-ZPS a.s., v letošním roce opět potvrdily silnou tradici strojírenské výroby v tomto regionu.

Skvělé zázemí společnosti, atraktivní program v podobě prohlídek výroby a slévárny, společně s neskutečně pestrou nabídkou spoluvystavovatelů přilákali množství návštěvníků, které může závidět leckterý odborný veletrh. Ve Zlíně se tak opět setkali zástupci TOP managementu a lidí z praxe. Zatímco taková koncentrace ředitelů a majitelů firem je na podobných akcích spíše vzácností, v TAJMAC-ZPS je to standard. 

Počet spoluvystavujících partnerů se vyhoupnul na 77 firem, které prezentovaly převážně novinky z oblastí nástrojů, mnoha komponentů, měření, CAD/CAM řešení, podnikových softwarů, high-tech technologie i nové koncepce Průmyslu 4.0. 

Nelze pominout skvělou organizaci, včetně vyladěného parkování, výtečné občerstvení a soutěže pro návštěvníky, korunované atraktivními výhrami. 

Pomyslnou třešničkou na dortu byl tradiční zahajovací projev pana ředitele Tajariola, na který opět všichni s napětím čekali. Letošní úvodní slovo generálního ředitele v sobě mělo vše: vtip, nadsázku, trefně pojmenovanou realitu, odhodlání, vize a lidskost. 

Zákaznické dny společnosti TAJMAC – ZPS a.s., tak letos opět povýšily pomyslnou laťku.

Další článek: Karoq se bude lakovat v Osnabrücku