Setkání uživatelů 2018 - ozvěny

Firemní aktuality vydáno dne 12. prosince 2018

V červnu 2018 proběhlo tradiční setkání zaměstnanců firmy technology-support a jejích zákazníků a partnerů na novém místě, v želivském klášteře.

technology-support zastupuje na českém a slovenském trhu vedle několika dalších produktů především technologický CAD/CAM software GibbsCAM a CAD/CAM pro nástrojárny Cimatron. Celodenní páteční seminář však nebyl věnován pouze těmto dvěma „velkým“ softwarům. Účastníkům setkání byla představena řada dalších řešení, které ve světě obrábění mají své místo. Pozvání do Želiva přijali v rámci vyzvaných příspěvků i zástupci firem AB cnc servis, Fanuc, Flowbox, Meusburger a partneři vyrábějící a prodávající CNC obráběcí stroje firmy Imtos, Misan, Profika, Tajmac-ZPS. A protože firma technology-support zastupuje produkty ze skupiny 3D Systems, rádi jsme představili uskupení abc3d.cz zastoupené společností Elvira a nechali jsme si udělat exkurzi do technologií 3D tisku. 

Z dalších produktů, nabízených zákazníkům firmou technology-support, byl věnován příspěvek CAD řešení ZW3D (které dokáže být dobrým CAD pomocníkem nejen při převodu formátů), vysokotlakému chlazení od firmy ChipBLASTER i řešení t-cimco a jeho možnostem, které nabízí uživatelům CNC obráběcích strojů. Ke slovu se během odpoledne dostali se svými příspěvky i samotní uživatelé a celý seminář byl zakončen diskusí, která následně v přátelské atmosféře pokračovala až do večerních hodin.

Celý pátek paralelně s přednáškami probíhaly i individuální konzultace uživatelů produktů GibbsCAM, Cimatron, ZW3D a t-cimco se svými technickými podporami, ve kterých bylo možné pokračovat i celé sobotní dopoledne.

Kapacita sálu byla opět před začátkem akce naplněna, a tak tyto ozvěny mohou sloužit jako zdroj informací pro ty, kteří se na tuto akci nemohli z různých důvodů dostat a pro nás, kteří jsme tam byli, jako archiv, ze kterého můžeme čerpat, kdykoli budeme potřebovat.“ doplnil k Setkání uživatelů 2018 Vlastimil Staněk, zakladatel společnosti technology-support s.r.o.

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.