Technologií chlazení JETI je nyní vybavena další řada držáků Seco Tools pro standardní soustružení

Technologií chlazení JETI je nyní vybavena další řada držáků Seco Tools pro standardní soustružení Seco Tools CZ, s.r.o. vydáno dne 8. května 2020
Foto: Seco Tools

Společnost Seco Tools oznámila rozšíření portfolia nástrojů s technologií Jetstream Tooling® Integrated (JETI) o kompletní řadu držáků pro běžné soustružnické operace (ISO). Tato snadno použitelná technologie vnitřního chlazení výrazně zvyšuje životnost nástrojů a zároveň zkracuje dobu seřizování a výměny břitových destiček.

Proud chladicí kapaliny pod vysokým tlakem míří přímo do zóny řezu a zajišťuje vynikající odvod třísek i regulaci teploty. Držáky disponující technologií Jetstream Tooling® Duo jsou opatřeny ještě druhým výstupem chlazení, který směřuje kapalinu na hřbet destičky a lze jej v závislosti na požadavcích různých aplikací případně zaslepit. To umožňuje dosahovat mnohem vyšších řezných parametrů bez negativního vlivu na bezpečnost při soustružení všech materiálů skupin ISO-S, ISO-M či ISO-P.

Technologie JETI, která byla poprvé představena u držáků MDT, X4, 150.10 a Snap-Tap®, je nyní rozšířena o 182 nových držáků pro ISO soustružení s metrickými i palcovými stopkami a také provedení Seco-Capto™. Další informace o kompletní řadě nástrojových ISO držáků s technologií Jetstream Tooling® Integrated vám poskytne místní zástupce společnosti Seco, případně je naleznete na našich webových stránkách se sortimentem držáků JETI.

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.