technology-support se stala poskytovatelem řešení CIMCO MDC pro CNC

Firemní aktuality vydáno dne 2. dubna 2019

Divize t-cimco společnosti technology-support s. r. o., byla na základě úspěšných a pokročilých instalací produktu CIMCO MDC vybrána jako Solution Provider, Poskytovatel řešení CIMCO MDC pro CNC provozy v České republice a na Slovensku.

 „Dnes, když potenciální zákazníci vyhledávají prodejce na webových stránkách naší společnosti CIMCO.com, nejsou prodejci prezentováni v odpovídajícím pořadí z hlediska jejich zkušeností s implementací jednotlivých řešení. To není ideální situace!“, říká Allan Bjergvang, CIMCO A/S, Vice President Sales & Marketing. „Někteří z našich partnerů, kteří se v současné době zaměřují především na CIMCO Edit, nedokáží dobře odpovědět na poptávku po MDC a / nebo MDM řešení a zákazníci odcházejí zklamáni. 

Našim cílem je, aby ve všech regionech, kde máme prodejce, zákazník získal 100% konzultaci a následnou kvalitní implementaci a podporu, a proto jsme se rozhodli vytvořit skupinu sdružující Solution Providers, Poskytovatele řešení CIMCO MDC, kteří budou konzultovat spolu a i s našimi vývojáři jednotlivá zlepšení a nové moduly. V budoucnu, kdy budou zákazníci vyhledávat prodejce, Solution Providers, Poskytovatele řešení CIMCO MDC, budou prezentováni jako první. V každém regionu jeden. Tímto bychom chtěli dosáhnout toho, aby i ostatní prodejci v regionech dokázali kvalitně nabízet, implementovat a podporovat řešení CIMCO MDC. Ano, ve spolupráci a po dohodě se Solution Provider, Poskytovatelem řešení CIMCO MDC, který bude od začátku součástí týmu.”

O řešení CIMCO MDC (Manufacturing Data Collection) a monitoring výroby:

Máte přehled o aktuálním dění ve výrobě? Vrátila se vám investice do nové CNC technologie (stroje, automatizace, nástroje atd.)? Využíváte efektivně strojní čas? Znáte skutečné náklady na výrobu daného dílce? Proč nesplnila výroba termín dodání? Víte, jaké máte OEE na pracovišti? 

Na tyto otázky vám odpoví řešení CIMCO MDC (Manufacturing Data Collection) a monitoring výroby vyvíjené společností CIMCO A/S.


Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.