Údaje o nástrojích v mobilní aplikaci Seco Assistant

Seco Tools CZ, s.r.o.
— vydáno 24. září 2020

Stanovení správných řezných parametrů nebývá vždycky snadné – ani když vyhledáváte informace v počítači, natož pak v tištěném katalogu. Seco Assistant, mobilní aplikace typu all-in-one, obratem dodá efektivní řešení pro operace soustružení, frézování i obrábění otvorů, aniž byste museli opustit výrobní prostory.

Kalkulátory obrábění

Řezná data na dosah ruky – rychle a pro jakoukoli značku nástrojů ve vašem provozu. Pro všechny vaše obráběcí operace je důležité mít k dispozici přesné hodnoty řezných parametrů – a bez ohledu na to, jakou značku nástroje právě používáte. Aplikace Seco Assistant nabízí snadno použitelné kalkulátory, které usnadní vaše obrábění a zvýší produktivitu výrobního provozu.

Porovnání produktů

Najděte to správné řešení pro soustružení pomocí funkce Compare. Tuto funkci můžete použít kdekoli a kdykoli – aniž byste potřebovali přístup k počítači nebo internetu. Najděte řešení Seco pro vaši aplikaci soustružení na základě porovnání s aktuálně používanou destičkou. Zadejte prostě třídu nebo geometrii své destičky a získejte obratem doporučení destičky Seco – a pokud řešíte problém, máte rovnou k dispozici také informace o dalších variantách.

Skenování produktů

Získejte obratem potřebná řezná data. Se spoustou různých nástrojů ve vašem výrobním provozu je obtížné všechny podrobně sledovat. Proto jsme do aplikace Seco Assistant přidali funkci skeneru, který snadno načte QR kód z obalu nástroje a poskytne vám během několika sekund důležité produktové údaje. Skončete jednou provždy s odhadováním řezné rychlosti a posuvu a používejte ty správné hodnoty pro konkrétní případ obrábění.

Nemáte přístup k internetu? Žádný problém. Aplikace funguje nejen online, ale také v offline režimu. I když jste momentálně bez připojení, můžete vyhledávat produkty Seco, provádět kalkulace řezných rychlostí a posuvů, a dokonce i porovnávat břitové destičky Seco pro soustružení s produkty jiných výrobců.

S aplikací Seco Assistant v kapse můžete rychle a snadno identifikovat nástroje a strategie pro dosažení nízkých nákladů a vysoké produktivity.

Stáhněte si aplikaci Seco Assistant pro Android zde.

Stáhněte si aplikaci Seco Assistant pro iOS zde.

Další článek: Fórum aditivní výroby 2020 ukáže, jak pomáhá 3D tisk v boji s pandemií