30. ročník veletrhu Automation Fair

Termín konání

10. - 11. 11. 2021

Zobrazit web události

Místo konání

internet

Společnost Rockwell Automation, největší společnost zaměřená na průmyslovou automatizaci a digitální transformaci spustila registraci na 30. ročník každoročního veletrhu Automation Fair, který se bude konat virtuálně 10.–11. listopadu 2021.

Akce Automation Fair slouží k prezentaci nejnovějších produktů, řešení a služeb v oblasti průmyslové automatizace a digitální transformace. Virtuální účastníci mohou zažít inovace z první ruky a promluvit si se specialisty na řešení ze společnosti Rockwell Automation a z členských společností programu PartnerNetwork.

„Více než 90 webinářů o produktech a technologiích seznámí účastníky s nejnovějšími produkty, technologiemi, řešeními a službami i s tím, jak mohou svým provozům pomoci, aby splňovaly nároky na výrobní prostředí dneška, zítřka i do budoucna,“ doplňuje Jan Van Den Bossche, vrchní ředitel pro odborné znalosti a technologie EMEA ve společnosti Rockwell Automation. „A dále jsou pro hodiny profesního rozvoje k dispozici semináře a laboratoře, které bude prezentovat společnost Rockwell Automation.“

Přidejte sem i vaši firmu

Chcete, abychom na tomto webu zveřejňovali i vaše firemní aktuality, pozvánky na vámi pořádané události nebo nabídky práce? Rádi vás seznámíme s možnostmi, které vám Portál profesionálů STROJIRENSTVI.CZ nabízí.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám,
rádi vám poradíme

+420 724 659 048