Jsme největší strojírenský web
Oslavte s námi víc než 142 tisíc návštěv a 752 tisíc zobrazených stránek za měsíc leden! Máme pro vás dárek...

Li-ion baterie – proč přejít na novou energii

Termín konání

21. 4. 2021 od 14:00

Zobrazit web události

Místo konání

internet

Technologie lithium-ion baterií je považována za atraktivní alternativu k tradičním olověným akumulátorům. V současné době představuje li-ionový pohon již více než 30% baterií. Nabízí úspory energie, času, nákladů a současně vyšší výkon a flexibilitu, odpadá potřeba tradičních nabíjecích prostor a údržby. S měnícím se uvažováním o moderním logistickém provozu doznalo změn i uvažování a nákladová dostupnost úsporných forem energií. Toyota navíc přinesla do praxe další stupeň – modulární systém li-ionových baterií.

Jaké jsou silné stránky této realizace, bezpečnostní záruky a co nabízí nová revoluční koncepce konstruování manipulační techniky vs. baterie? Zajímavý přehled včetně demonstrace reálné manipulační techniky přednese v dalším webináři TSA produktový manažer skladové techniky TMHCZ, Jan Kohák.

Během hlavního bloku webináře získáte nové informace a na závěr zodpovíme Vaše dotazy.

Přidejte sem i vaši firmu

Chcete, abychom na tomto webu zveřejňovali i vaše firemní aktuality, pozvánky na vámi pořádané události nebo nabídky práce? Rádi vás seznámíme s možnostmi, které vám Portál profesionálů STROJIRENSTVI.CZ nabízí.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám,
rádi vám poradíme

+420 724 659 048