Li-ion baterie – proč přejít na novou energii

Online událost

Registrace Přidat do kalendáře

Termín konání
21. 4. 2021
Čas zahájení
14:00
Místo konání
internet
Oficiální web
toyota-academy.cz/li-ion-baterie-proc-prejit-na-novou-energii/

Technologie lithium-ion baterií je považována za atraktivní alternativu k tradičním olověným akumulátorům. V současné době představuje li-ionový pohon již více než 30% baterií. Nabízí úspory energie, času, nákladů a současně vyšší výkon a flexibilitu, odpadá potřeba tradičních nabíjecích prostor a údržby. S měnícím se uvažováním o moderním logistickém provozu doznalo změn i uvažování a nákladová dostupnost úsporných forem energií. Toyota navíc přinesla do praxe další stupeň – modulární systém li-ionových baterií.

Jaké jsou silné stránky této realizace, bezpečnostní záruky a co nabízí nová revoluční koncepce konstruování manipulační techniky vs. baterie? Zajímavý přehled včetně demonstrace reálné manipulační techniky přednese v dalším webináři TSA produktový manažer skladové techniky TMHCZ, Jan Kohák.

Během hlavního bloku webináře získáte nové informace a na závěr zodpovíme Vaše dotazy.

Toyota Material Handling zastupuje značky Toyota a BT na českém trhu. V ČR působí od roku 1991. Prodává veškerou manipulační techniku, nabízí dlouhodobý i krátkodobý pronájem strojů, jakož i použitou techniku mnoha kategorií. Nabízí komplexní řešení vašich provozů od regálových systémů po bezpečnostní vybavení skladů a strojů, poradenství a školení, včetně vydání průkazu řidiče vysokozdvižných vozíků.

Nejbližší události