Termín konání

24. - 27. 10. 2022

Zobrazit web události

Místo konání

Göteborg, Švédsko

Rockwell Automation, největší světová společnost, která se věnuje průmyslové automatizaci a digitální transformaci, oznámila zahájení registrace na svou stěžejní evropskou akci, ROKLive EMEA 2022, která bude probíhat ve dnech 24.–27. října ve švédském Göteborgu. 

ROKLive EMEA 2022 spojuje lídry a inovátory z oblasti provozu, údržby, technické činnosti a technologií, aby společně zjistili, jak inteligentní zařízení, software, řešení a služby společnosti Rockwell Automation mění způsob, jakým obor přemýšlí nad průmyslovou automatizací. 

Na tři a půldenní akci nabité informacemi a zážitky se setkají profesionálové z oboru. Účastníci akce získají inspirativní vedení, technické znalosti a příležitosti k navazování kontaktů, které jim pomohou urychlit strategii chytré výroby a digitální transformace a také zjistit, jak řešení společnosti Rockwell Automation a jejího ekosystému PartnerNetwork využít na maximum. 

Sachin Mathur, ředitel pro software a kontrolu společnosti Rockwell Automation v oblasti EMEA, řekl: „Těšíme se nejen na to, že takovou obrovskou akci přinášíme do Evropy, ale také že se bude konat jako akce s osobní účastí, která může obnovit lidské kontakty mezi našimi zákazníky, partnery, odborníky na domény a dalšími zainteresovanými stranami. 

Letošní program je nabitý nejnovějšími trendy a možnostmi v důležitých oblastech oboru, jako jsou cloudová a SaaS řešení, analytika, řízení provozu, inteligentní zařízení, výrobní data a procesní řízení – všechny tvoří základ moderního výrobního systému Connected Enterprise a propojeného pracovního prostředí.“ 

Přidejte sem i vaši firmu

Chcete, abychom na tomto webu zveřejňovali i vaše firemní aktuality, pozvánky na vámi pořádané události nebo nabídky práce? Rádi vás seznámíme s možnostmi, které vám Portál profesionálů STROJIRENSTVI.CZ nabízí.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám,
rádi vám poradíme

+420 724 659 048