Jsme největší strojírenský web
Oslavte s námi víc než 142 tisíc návštěv a 752 tisíc zobrazených stránek za měsíc leden! Máme pro vás dárek...

Studio System 2 - 3D tisk z kovů ve 2 krocích

Termín konání

14. 4. 2021 od 9:30

Zobrazit web události

Místo konání

internet

Zajímá vás 3D tisk z kovů, konkrétně technologie Bound Metal Deposition? Pak zbystřete, protože jsme pro vás připravili nový webinář, kde vám představíme novou, vylepšenou generaci 3D tiskárny Studio System od společnosti Desktop Metal. Nejjednodušší způsob 3D tisku kovových dílů je nyní ještě jednodušší.

Webinář nabídne novým i stávajícím zákazníkům skvělou příležitost, jak se dozvědět o této 3D tiskárně vše. Přesvědčíte se, že firma Desktop Metal pokračuje v inovacích, které umožňují aditivní výrobě účinněji konkurovat konvenčním výrobním procesům.

Studio System 2 plně využívá všechny výhody původního zařízení Studio System – žádné nebezpečné kovové prášky či lasery, žádná specializovaná obsluha, zařízení či vybavení. To vše díky zjednodušenému dvoustupňovému procesu, který odstraňuje použití rozpouštědel. Studio System 2 je nyní nejen dostupnější než kdykoli předtím, ale vyrábí ještě kvalitnější a vizuálně dokonalejší součásti.

Přidejte sem i vaši firmu

Chcete, abychom na tomto webu zveřejňovali i vaše firemní aktuality, pozvánky na vámi pořádané události nebo nabídky práce? Rádi vás seznámíme s možnostmi, které vám Portál profesionálů STROJIRENSTVI.CZ nabízí.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám,
rádi vám poradíme

+420 724 659 048