Veletrh TECHNITRA 2021 proběhne 27. až 28. 5. digitálně

i1676421813 Ing. Tomáš Trojan
— vydáno 23. dubna 2021

Nitranský veletrh se letos koná jen na digitální platformě. V podstatě se jedná o dvě na sebe navazující akce v podobném formátu: Slovenská kooperačná burza 2021 ONLINE a TECHNITRA 2021 dohromady v termínu 25. až 28. května. Zúčastnit se můžete přes youtube kanál.

Osvědčený formát rozhovorů a panelových diskusí nabídne květnový virtuální veletrh TECHNITRA. Veletrhu bezprostředně předchází Slovenská kooperačná burza. Formálně se jedná o dvě události, které na sebe navazují, ale z hlediska návštěvníka je můžeme vnímat jako jeden celek.

Pořadateli jsou agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, Zväz strojárskeho priemyslu Slovenskej republiky (ZSP SR) a Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO). Pořadatelé si rozdělili termíny a pozvali své hosty, což je hezký příklad spolupráce, která prospěje především nám návštěvníkům. Všechny záznamy na youtube kanálu budou přístupné ještě 3 měsíce po skončení akce, všechny potřebné informace pak najdete na jednom místě na stránce www.technitra.sk.

Programy najdete zde:

Slovenská kooperačná burza 

TECHNITRA 2021

Další článek: Divize přesného lití PBS má k dispozici novou žíhací pec