Video: Prohlédněte si novou Škodu Fabii ze všech stran

ŠKODA AUTO a.s.
— vydáno 6. května 2021

Uvedení nové generace Škoda FABIA je bezesporu jednou z největších automobilových událostí tohoto roku. Pokud jste už přesyceni virtuálními událostmi uplynulých měsíců, vězte, že tato online událost vám zvedne laťku, co od podobných eventů očekávat. Je vidět, že ŠKODA AUTO si s přípravou dala práci a vytvořila zajímavé prostředí pro všechny, kdo jsou na novou FABII zvědaví.

Inzerce

Nová ŠKODA FABIA v úterý večer oslavila svoji světovou premiéru – kompletně online v pražském Centru současného umění DOX. Fanoušci značky ŠKODA z celého světa měli možnost sledovat, jak předseda představenstva ŠKODA AUTO Thomas Schäfer veřejnosti představil čtvrtou generaci úspěšného malého vozu. Virtuální pavilon zůstává otevřený, záznam ze světové premiéry a mnoho dalších videí je k dispozici na platformě ŠKODA Storyboard a na skoda-virtual-event.com. Ve virtuálním pavilonu je navíc přístup ke 360° zobrazení nové generace modelu FABIA a možnost stažení tiskové mapy.

ŠKODA představila novou, čtvrtou generaci modelu FABIA v dynamické show, která proběhla ve virtuálně vytvořeném Centru současného umění DOX v Praze. Fotografie a videa z akce, záznam živého přenosu a další videa s novou generací ŠKODA FABIA jsou nyní k dispozici ke stažení. Virtuální pavilon zůstává otevřený na skoda-virtual-event.com a návštěvníci tak mají možnost prozkoumat různé prostory DOXu. Mohou například zavítat do chatovací místnosti na centrální střešní terase „NEXT LEVEL“, kde designéři značky ŠKODA popisují vzhled nového modelu FABIA. Na dotazy návštěvníků odpoví Oliver Stefani, vedoucí oddělení ŠKODA Design, Karl Neuhold, vedoucí designu exteriéru, Kateřina Vránová, vedoucí oddělení Colour & Trim a Peter Olah, vedoucí designu interiéru. Vzducholoď vznášející se nad terasou se proměnila v kino, v kterém mohou návštěvníci zhlédnout řadu videí o vývoji, designu a testování nové generace modelu FABIA. Ve virtuálním showroomu si návštěvníci mohou vůz prohlédnout ze všech perspektiv. Veškeré detailní informace o novém modelu FABIA jsou k dispozici ke stažení v tiskové mapě.

Další článek: 3D tisk ve světě robotů a automatizace