4ISP představila novinky ze světa laserů

4ISP představila novinky ze světa laserů Redakce STROJIRENSTVI.CZ vydáno dne 10. října 2018

Výhradní distributor vláknových řezacích laserů HSG pro většinu zemí Evropy, firma 4ISP s. r. o., představila novinky. Jedná se například o nejluxusnější řadu HSG Laserů využívající zdrojů Raycus, JPT a IPG, hlavy HighYag nebo Precite, či stroje od nejmenších až po ty nejvýkonnější, s mimořádnou přesností a rychlostí řezu.

Česko-německá firma 4ISP si představení novinek připravila na Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně, který skončil v minulém týdnu. 

Zástupci společnosti kladli velký důraz i na představení nadstandardního servisu, který spočívá v komplexní péči o konkrétního zákazníka. Tedy od výběru vhodného technického řešení, přes zajištění financování, dopravu stroje a montáž přímo ve výrobě, připojení sítí a technických plynů, zaškolení obsluhy až po podpis předávacího protokolu. Tento servis firma úspěšně rozšířila i díky nově otevřenému největšímu showroomu CNC strojů a laserů v Evropě EURAZIO Center, o kterém jsme vás na portálu strojirenstvi.cz již informovali.

Petr Tůma, jednatel společnosti 4ISP se k novému servisu vyjádřil v tiskové zprávě: „Novinkou letošního veletrhu byl bezesporu nový servis, který naší společnosti poskytují naši čínští dodavatelé. Díky otevření nového showroomu v Modleticích u Prahy mají zájem nám dodávat předváděcí stroje zdarma. V praxi by to mělo znamenat snížení cen strojů našim zákazníkům, protože zcela jistě tento benefit do cenotvorby promítneme."

Do sortimentu byly nově zařazeny dvě nové produktové řady cnc strojů pro obrábění převážně neželezných kovů. Jedná se o stroje určené na obrábění plochého materiálu pro plechy středního a velkého formátu. Stroje jsou řízeny systémem Sinumerik a osazeny kompletním servořízením Siemens. Tyto stroje posouvají společnost 4ISP kupředu v technologii třískového obrábění. V průběhu měsíce listopadu dorazí první modely do showroomu v Modleticích.

Další novinkou je stroj na značení nerovných ploch. Na MSV v Brně byl tento stroj představen vůbec poprvé v Evropě a my vám k němu, na strojirenstvi.cz, již brzy přineseme podrobnější informace.

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.