Conrad se letos poprvé představí na MSV, oslovit chce techniky i inovátory

Redakce STROJIRENSTVI.CZ vydáno dne 26. září 2019
Foto: Conrad Electronic

Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně ve dnech 7. až 11. října se letos poprvé účastní i Conrad Electronic. Na svém stánku představí produkty z kategorií měřicí techniky, automatizace, 3D tisku i nářadí.

Těšit se můžete na světové značky jako Proxxon, Flir, Fluke, Testo a další. Zastoupeny budou také produkty vlastních privátních značek jako Voltcraft či Toolcraft.

Conrad podporuje inovace

„MSV je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě s každoroční účastí více než 1600 vystavovatelů a 80 000 návštěvníků. Jsme rádi, že letos budeme jeho součástí. Těšíme se na setkání jak s odbornou veřejností, tak s ostatními vystavovateli, kteří patří mezi světovou špičku. Rádi bychom navázali nové kontakty, a posunuli tak náš byznys,” říká Operations Manager Conrad Electronic Boris Heřman. „Zaměřujeme se na profesionály z oboru elektrotechniky, údržby a vzdělávání, kterým máme co nabídnout. Velmi stojíme také o spolupráci s inovativními firmami a projekty. Víme, že na veletrhu potkáme zákazníky ze všech zmíněných kategorií a budeme mít příležitost s nimi hovořit,” doplňuje Boris Heřman.

3D tisk, měřicí technika i termokamery

Na svém stánku Conrad předvede top výrobky z nejžádanějších kategorií. Mimo jiné 3D tiskárnu Sindoh 3DWOX 1 s online kamerou pro dálkovou kontrolu tisku. Dalším výrobkem bude termokamera VOLTCRAFT WB-200 odolná vodě i pádu s rozlišením senzoru 80 × 60 pix a teplotním rozsahem -10 až +400 °C. Do třetice je možné zmínit profesionální teploměr Greisinger G1720 v novém designu a odolném provedení s rozsahem -70 až +250 °C. Další významnou kategorií, kterou Conrad na MSV uvede, jsou ochranné pomůcky. „Z našeho pohledu se ochranným prvkům u nás stále nevěnuje taková pozornost, jakou si zaslouží. Ať už jde o ochranu sluchu, zraku, nebo helmy či kvalitní rukavice. Tyto prvky by měly být automatickou součástí práce tam, kde je to třeba,” Bohdan Roule, produktový manažer Conrad Electronic. Ochranným pomůckám se Conrad věnuje i na svém blogu.

Nový katalog pro firmy

Celkově má Conrad v nabídce nejen pro profesionály na 500 tisíc výrobků. Na MSV představí svůj letos už třetí katalog pro firemní zákazníky. „Zaměřili jsme se na produkty klíčových značek jako Fluke, Testo, Flir, Extech, Greissinger, Rigol, Kern, Greisinger, Weller, Proxxon, Wiha, Wera, Knipex atd. Vybírali jsme ze zavedených a velmi prodávaných produktů a ty jsme doplnili novinkami. V katalogu jsme nemohli opomenout ani naše vlastní brandy Voltcraft a Toolcraft, které vždy přicházejí ze zajímavou nabídkou. Tentokrát je to třeba multimetr Voltcraft VC276 SE dodávaný ve speciální edici,” představuje nový katalog Bohdan Roule, produktový manažer Conradu.

Stánek Conrad Electronic najdete na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně v pavilonu C, stánek 019.

Více na: www.conrad.cz

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.