Hodila by se vám nová manipulační technika? Zkuste pronájem

still-pronajem

i1676421813 STILL ČR spol. s r.o.
— vydáno 16. dubna 2024

Komu se vyplatí pronájem manipulační techniky a v jakém případě se rozhodnout pro leasing?Přesně tuto otázku aktuálně řeší společnost STILL ČR v rámci své pravidelné poradny, v níž se její odborníci zaobírají současnými tématy v oblasti intralogistiky. Michal Křenek, vedoucí oddělení krátkodobého pronájmu a použité techniky STILL ČR shrnul zásadní postřehy k výše uvedenému a stále častějšímu dotazu do několika bodů.

Inzerce

Pronájem představuje skvělou alternativu pro všechny, kdo vozík využijí jen na omezený čas a nechtějí či nemusejí investovat do vlastního. STILL ČR aktuálně nabízí 70 různých typů manipulační techniky. Samozřejmostí je pak pronájem příslušenství, a to od zařízení pro boční přemísťování přes speciální vidlice až po zařízení pro nastavení vidlic či dvojité svěrací čelisti.

Varianta pronájmu manipulační techniky je vstřícná i v tom, že vozík je klientovi dopraven, pronájem je možné kdykoli ukončit a samozřejmostí je i plný servis a pojištění, které jsou již zahrnuty v ceně.

Pokud víte, že chcete manipulační techniku vlastní, novou, že ji dlouhodobě využijete, ale zároveň nechcete jednorázově investovat do jejího pořízení do majetku firmy, vyplatí se ji koupit na leasing, který lze navíc přizpůsobit na míru vašemu podnikání.Výhodné je i celkové financování projektů, a to včetně základních vozíků, automatizované techniky, služeb projektové integrace, jako je projektový management, software, regály nebo třeba dopravníky. Financování je založené na použití a splátky začínají aktivním užíváním.

Další článek: Český železniční průmysl za posledních 20 let setrvale roste