Ideální partner pro firemní a vzdělávací účely

Redakce Redakce
— vydáno 9. října 2015

Japonský výrobce monitorů a zobrazovacích zařízení iiyama představil na českém a slovenském trhu ve spolupráci se svým distributorem, společností AT Computers, nový 70palcový interaktivní LCD dotykový displej s integrovaným anotačním softwarem a přehráváním USB.

Model TH7067MIS-B1AG je díky velmi kvalitnímu displeji a skvělým pozorovacím úhlům ideálním řešením pro vzdělávací a firemní použití. 

Monitor iiyama TH7067MIS-B1AG, 70palcový interaktivní LCD dotykový displej s integrovaným anotačním softwarem a přehráváním USB. Foto: iiyama

Nový zobrazovač s úhlopříčkou 69,5 palců a odezvou 6 ms je vybaven infračervenou dotykovou technologií či integrovaným interaktivním EasiNote softwarem, umožňujícím uživatelům připojovat poznámky u otevřených souborů přímo ze zařízení USB nebo interní paměti. Díky u zobrazovačů nadstandardnímu rozlišení 1920 x 1080 bodů se uživateli nabízí i větší pracovní plocha, což usnadňuje a zpřehledňuje práci s více okny. 

Na tomto desetibodovém displeji si také můžete přehrávat prezentace a videa, zatímco Anti Glare vrstva zamezí problémům s odrazy světelných zdrojů. Věrná reprodukce barev, ostrost a vysoký kontrast jsou tak zachovány. Model TH7067MIS- B1AG se pro své skvělé obrazové vlastnosti obzvlášť hodí pro firemní prezentace nebo vzdělávání. 

Do výbavy displeje mimo jiné patří USB 2.0 a 3.0, příprava pro držák standardu VESA, výkonné stereo reproduktory nebo dotykové pero. Díky své odolné konstrukci obstojí i v náročnějších podmínkách.

Další článek: Analýza: České stavebnictví táhne dopravní infrastruktura