Jsme největší strojírenský web
Oslavte s námi víc než 142 tisíc návštěv a 752 tisíc zobrazených stránek za měsíc leden! Máme pro vás dárek...

MSV 2021 – termín konání Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně

Redakce STROJIRENSTVI.CZ vydáno dne 25. června 2020

Účast na nejvýznamnější strojírenské akci v Česku je dobré dopředu naplánovat. V následujícím článku najdete ty nejdůležitější informace k 62. ročníku MSV v Brně.

Termín konání MSV 2021: 8. až 12. 11. 2021
Oficiální web veletrhu: https://www.bvv.cz/msv/
Plánek výstaviště: https://www.bvv.cz/veletrhy-brno/planek-vystaviste/
Logotypy: https://www.bvv.cz/msv/logotypy/

Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně je nejvýznamnější událostí svého druhu ve střední Evropě. Účast v každém roce přesahuje 1600 vystavovatelů a 80 tisíc návštěvníků. Dvě pětiny účastníků rozhodují nebo spolurozhodují o investicích a nákupech, celá třetina patří k vrcholovému managementu podniků. Jako hlavní přínos vnímá více než polovina návštěvníků novinky, nové technologie a kontakty.

Součástí MSV v Brně je bohatý doprovodný program, jehož součástí je již šest let také Fórum aditivní výroby, která se řadí mezi největší konference věnované profesionálnímu 3D tisku na světě.

62. ročník veletrhu se měl původně konat již v roce 2020, jeho pořádání bohužel znemožnily důsledky pandemie koronaviru a z nich plynoucí omezující opatření pro společnost. Na konci března roku 2021 bylo rozhodnuto, že se termín veletrhu přesune ze září na listopad.

Upozornění: V době publikování tohoto článku nemusejí být některé z odkazů směřující na web bvv.cz aktuální.

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.