MSV BRNO 2018 - 2. den

Iva Duroňová vydáno dne 2. října 2018

Druhý den brněnského veletrhu přinesl zaplněné haly, plné uličky návštěvníků a plejádu zajímavých akcí v expozicích vystavovatelů. Moderní technologie, nové stroje, světové premiéry a ukázka chytrých továren budoucnosti i spolupráce s roboty, to je letošní ročník MSV Brno. Brány výstaviště jsou pro vás otevřeny do pátečního odpoledne.

Pantografická ramena pro snadnější manipulaci


Tradiční zástupce manipulační techniky, firma MAG Centrum představuje v pavilonu P pantografická ramena výrazně usnadňující manipulaci ve výrobě. V expozici najdete i celokovové magnetické upínací desky pro 5 osé obrábění.

Zlínský výrobce obráběcích strojů zve do svojí expozice


TAJMAC-ZPS představuje v pavilonu P inovované obráběcí centrum MCFV 1260i s robotizací a výměnou palet, nebo stroj MCG 1000, což je 5 osé multifunkční centrum. O nabídce divize Manurhin vás budeme informovat již brzy.

Rozšířená realita v ABB


Lákavou expozicí se může pyšnit společnost ABB, která svým návštěvníkům představí flexibilní a inteligentní řešení výroby v souladu se současnými trendy. Nová éra robotiky na vás čeká v expozici ABB, v pavilonu P.

Novinka společnosti Kitagawa

Pestrou nabídku příslušenstí pro CNC obrábění najdete v expozici společnosti Kitagawa. Zástupci společnosti vám rádi představí i nový kompaktnější otočný stůl TT150 pro 5 osé obrábění.

První housle v elektroerozi


Představení drátovky a hloubičky v robotické buňce si pro vás připravila společnost Penta Trading, která je tradičním partnerem mnoha výrobních firem pro oblast elektroerozivního obrábění.

Robot Fanuc v akci


Spolupráci robota od společnosti Fanuc a stroje z produkce společnosti Doosan, se sériovým označením Lynx 2000 M, uvidíte v expozici TECNOTRADE, v pavilonu P.

SolidVision láká na robota


Software pro konstruktéry a vývojaře najdete v pavilonu P. Uvítá vás robot jenž je ukázkou mechatronického návrhu.

Zahrajte si stolní fotbal s robotem


Tuto jedinečnou možnost máte v expozici společnosti B&R, kterou najdete v pavilonu P. Nával je veliký, ale určitě se vyplatí počkat.

BLUM – svět metrologie


Tradiční výrobce měřicích sond pro obrábění slaví letos padesátku. V expozici společnosti na vás čeká to nejlepší ze světa laserových měřicích systémů. Zavítejte do expozice společnosti BLUM v pavilonu P.

TOS Varnsdorf po roce na MSV v Brně


Po roční odmlce se vrátil do Brna tradiční český výrobce obráběcích strojů, společnost TOS Varnsdorf. Nové obráběcí centrum WHT 130 C vám rádi představí zástupci společnosti. Světovou premiéru měl tento nový stroj na zákaznickém dnu TOSDay v červnu letošního roku.

Máte problémy s CNC obráběním?


Koupili jste CNC obráběcí stroj a nemáte kvalitní obsluhu, ani NC programátora? Pakliž hledáte odpovědi na obdobné otázky, navštivte expozici společnosti technology – support v rámci veletrhu MSV Brno 2018, na stánku číslo 127 v pavilonu P. Zástupci společnosti se společně s vámi pokusí najít cestu, jak vyzrát na programování.

První hanácká BOW


Obráběcí a tvářecí stroje, pneumatické nářadí, ohýbačky či nový laserový popisovací stroj, to je nabitá expozice společnosti BOW v pavilonu P. Početný tým odborníků se na vás těší, tak zavítejte.

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.