Na veletrhu IDET představí MCAE Systems špičkové 3D technologie

MCAE Systems, s.r.o.
— vydáno 23. května 2023

Segment obranného průmyslu patří k průkopníkům nových technologií, proto přitahuje veletrh IDET pozornost nejen vojáků a hasičů, ale také strojařů. Nejmodernější 3D technologie zde letos přestaví také společnost MCAE Systems.

Inzerce

MCAE Systems bude vystavovat na stánku č. 99 v pavilonu P, kde budou mít návštěvníci příležitost seznámit se s nejnovějšími aplikacemi a technologiemi společnosti. Mezi největší novinky, které společnost MCAE Systems na veletrhu IDET 2023 představí, patří především 13 nových průmyslových materiálů pro 3D tiskárnu Fortus 450mc s technologií FDM. 

Naživo návštěvníci uvidí 3D tiskárnu Stratasys F370, která je určená pro rychlé prototypování i průmyslovou výrobu. Pracovníci MCAE Systems předvedou, jak je snadná obsluha 3D tiskárny i samotný pracovní proces přímo v expozici. 

Na stánku bude k vidění i ukázka vytištěných reálných aplikací – dílů z 3D tiskárny jako koncových výrobků, které vydrží i náročné podmínky. MCAE Systems dlouhodobě spolupracuje se společností Excalibur Army, pro kterou byl speciálně vytištěn funkční prototyp přední masky na obrněný transportér, který bude na stánku také vystaven. Vytištěné aplikace budou nejen z obranného průmyslu.

Společnost MCAE Systems představí zjišťování mechanických vlastností materiálů pomocí 3D optického měření, jak lze digitálně zrekonstruovat data poškozených dílů bez dokumentace, nebo jak lze využít výpočetní tomografii v průmyslu s produkty značky ZEISS, které poskytují profesionální CT technologii pro kontrolu kvality již řadu let.

„Jsme nadšeni, že se budeme moci připojit k dalším významným firmám na veletrhu IDET 2023,“ uvedl ředitel společnosti MCAE Systems Ing. Miloslav Drápela. „Tento veletrh je pro nás skvělou příležitostí k prezentaci našich produktů a technologií širší veřejnosti a ukázce toho, jak můžeme přispět k efektivnější výrobě u našich zákazníků.“

MCAE Systems zve k návštěvě své expozice na veletrhu IDET 2023, kde se budete moci seznámit s nejnovějšími technologiemi nejen pro oblast obrany. Více informací o společnosti MCAE Systems a jejích produktech naleznete na webových stránkách www.mcae.cz

Další článek: Siemens vystavuje řešení pro vodohospodářský průmysl