Naše strojírenské fórum přesáhlo 12 tisíc registrací a dostalo moderní vzhled

Redakce Redakce
— vydáno 17. července 2018

Portál profesionálů STROJIRENSTVI.CZ, který jsme spustili před necelým rokem, se stal velmi rychle předním českým strojírenským médiem, což nás motivuje k jeho dalšímu intenzivnímu rozvoji.

Nejnovější inovací na našem webu je plná integrace strojírenského fóra, které doposud fungovalo samostatně. Na adrese https://forum.strojirenstvi.cz tak nyní najdete responzivní komunikační platformu, která propojuje největší strojírenskou komunitu v České republice.

Počátkem července překročil počet registrovaných uživatelů na tomto webu 12 tisíc, přičemž celková návštěvnost Portálu profesionálů STROJIRENSTVI.CZ nedávno poprvé přesáhla 90 tisíc návštěv za měsíc. Díky rostoucímu povědomí o tomto portálu a jeho sílící popularitě je takřka jisté, že v nejbližších měsících překonáme symbolickou hranici 100 tisíc návštěv za měsíc.

Takový vývoj je pro nás velkým závazkem do budoucna, a proto pracujeme na tom, aby byl web www.strojirenstvi.cz nejen nejnavštěvovanějším, ale také nejhodnotnějším strojírenským médiem. V souladu s plánem rozvoje tohoto projektu jsme právě nyní spustili novou verzi diskusních fór, která reflektuje výrazně rostoucí podíl uživatelů, kteří na web přistupují z mobilních telefonů.

Naši kodéři a webdesignéři si však ani nyní neodpočinou, neboť vývoj pokračuje dál. Ještě před zahájením strojírenského veletrhu v Brně bychom rádi spustili dvě velmi žádané nové sekce – nabídky práce ve strojírenství a především strojnické tabulky on-line, které budou úzce propojeny s dalším obsahem tohoto webu.

Další článek: Železárny Štěpánov mají převis zakázek