Navštivte Profika Open House s živými ukázkami obrábění i automatizace

profika-img_2294-e

PROFIKA s.r.o.
— vydáno 9. května 2024

Společnost Profika i letos pořádá Den otevřených dveří. Tradiční Open House nabídne ukázku CNC strojů od dvou známých jihokorejských výrobců HANWHA a HYUNDAI WIA i demonstraci samotného obrábění. K vidění budou i in-house vyvinuté robotické buňky firmy Profika.

Inzerce

Na akci v Benátkách nad Jizerou jsou ve středu 15. května zváni všichni příznivci obráběcích technologií i zájemci o automatizaci. Samozřejmostí je výborné občerstvení a zábavný doprovodný program.Na co se mohou těšit fanoušci technologií pro strojírenství? „Představíme například dlouhotočný CNC soustruh XD26III spolu se souřadnicovým měřidlem pro automatickou kontrolu dílů a zpětnou úpravu nástrojových korekcí. Ukážeme také digitální továrnu spojující v jednom informačním systému obráběcí stroje i robotické buňky,“ uvádí Jakub Kaufman, který ve společnosti Profika zodpovídá za rozvoj robotizace. Právě on byl u vývoje už tří robotických buněk, které lze přizpůsobit různému provozu na míru.

Foto: Profika

Odborníci Profiky budou celou dobu k dispozici a zodpoví veškeré otázky ohledně přítomné techniky či obrábění. Zvažujete koupi obráběcího stroje či zavedení robotizace do vašeho podniku, ale jste nervózní z toho, zda se velká investice vyplatí? Nebojte se zeptat. Experti z Profiky rádi poradí a nabídnou vám kalkulaci návratnosti. Na Open House budete moci probrat i financování, přítomni budou odborníci (nejen) na evropské dotace, kteří vědí, jaké podmínky a postupy jsou pro pořízení technologie nejvýhodnější.

Akci doprovodí zábavný program a skvělý catering. Těšit se můžete například na Color Sushi od Lukáše Neckáře, lahůdky z grilu, pivní speciality, vynikající kávu, koktejly. Samozřejmostí je živá hudba a jako doplněk si Profika letos připravila HOPsej show s možností vyzkoušení. Nejen na děti čeká skákací hrad. Profika Vás srdečně zve!

Kdy: středa 15. května 2024 mezi 9. a 16. hodinou
Kde: Showroom Profiky na adrese Průmyslová 1006, Benátky nad Jizerou

Svou účast, prosím, potvrďte na mailové adrese tlamichova@profika.cz či prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další článek: Zákaznické dny TAJMAC-ZPS jsou ostrovem optimismu v napjaté době