Jsme největší strojírenský web
Oslavte s námi víc než 142 tisíc návštěv a 752 tisíc zobrazených stránek za měsíc leden! Máme pro vás dárek...

Navštivte zdarma digitální Hannover Messe – teď od pondělí do pátku

Redakce STROJIRENSTVI.CZ vydáno dne 11. dubna 2021

Z důvodů, které netřeba vysvětlovat, se Hannoverský veletrh odehrává na digitální platformě. Jeho návštěva je tedy snadná a pohodlná. Začíná dnes a končí v pátek 16. dubna. Níže najdete link pro bezplatné přihlášení.

S digitální platformou se můžete seznámit již nyní a to pomocí kódu, který nabízíme našim čtenářům zdarma. Zaregistrujte se na následujícím linku (kód: mG9GT).

www.hannovermesse.de/en/?open=ticketRegistration&code=mG9GT

Tím máte zajištěn přístup k celému obsahu veletrhu zdarma.

Pomocí funkcí matchmakingu a business datingu můžete najít nové obchodní kontakty mezi 1 400 vystavovateli a dalšími účastníky, se kterými se můžete spojit prostřednictvím chatu nebo video hovoru. Někteří vystavovatelé nabízí dokonce přímé přenosy, přehled živých přenosů naleznete zde: www.hannovermesse.de/de/expo/aussteller-livestreaming

Doprovodný program

Strojírenský veletrh HANNOVER MESSE je proslulý svým pestrým doprovodným programem. Nejinak tomu je i u digitálního formátu. Na 1 500 příspěvků je připraveno v termínu od 12. do 16. dubna. Pondělí je již tradičně věnováno politickým tématům a médiím, konferenční program zahájí spolková kancléřka Angela Merkelová, dále se zúčastní spolkový ministr hospodářství Peter Altmaier a další ministři jak z Německa, tak zahraničí. Od úterý do čtvrtka budou stát v popředí technologické inovace a řešení. Mezi klíčová témata patří digitalizace průmyslu, KI, lehké konstrukce, řešení cloudu, šance pro průmyslu související se změnou klimatu, předpovědi v nejistých časech atd. Pátek bude zasvěcen tématu WomenPower, letošní motto zní: RESET.RETHINK.RESTART.

S detailním konferenčním programem se můžete seznámit zde: 

www.hannovermesse.de/en/conference.

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.