Prvotřídní poradenství v oblasti Automotive

Murrelektronik CZ spol. s r.o.
— vydáno 11. srpna 2017

Nejen u nás, ale i po celém světě, přímo na místě.

Automobilový trh je v neustálém pohybu. Jaké jsou základní prvky jeho vývoje?

Globální zaměření:

Automobilové koncerny mají zastoupení po celém světě. Definují, často společně, mezinárodně platné standardy. Nízká úroveň mobility, která je stále ještě v mnoha zemích, slibuje vysoké tempo růstu.

Rostoucí elektromobilita:

Počet vozidel s elektrickým pohonem roste, což má vliv na výrobu motorů a převodovek. Výroba baterií nabývá na důležitosti, buduje se infrastruktura pro dobíjení.

Zvýšené zaměření na ekologii:

Výroba vozidel spotřebovává zdroje a díky celosvětovému tlaku se automobilové koncerny snaží výrobu energeticky zefektivnit. Heslem tohoto vývoje je pojem „Zelená továrna“.

A o co se snaží společnost Murrelektronik? 

Doprovodit automobilové koncerny na této cestě a být jím přínosným partnerem. Perspektivní produkty a koncepce umožňují hospodárné instalace v nově vznikajících výrobních úsecích. Inovační tendence nahrazují pneumatické komponenty elektrickými, což odkrývá velké potenciály s ohledem na energeticky efektivní automatizaci.

A hlavně: Po celém světě působí v automobilových koncernech silné týmy společnosti Murrelektronik. Díky husté síti je zajištěno prvotřídní poradenství a podpora. Společnost Murrelektronik chápe samu sebe jako prostředníka mezi zeměmi a technologiemi – vždy se snaží splnit potřeby řidičů automobilů i jejich výrobců a ukazovat cestu k optimálnímu řešení instalačních konceptů.

Máme pro Vás připravený silný tým!

Specialisté společnosti Murrelektronik se pravidelně setkávají na „Global Automotive Meeting“ v sídle společnosti v německém Oppenweileru. Společně probírají mezinárodní koordinaci automobilových projektů a vyměňují si zkušenosti týkající se vývojových novinek a technologií.

Další článek: Nová éra bezpečné robotiky