Společnost Seco se ještě více zaměří na automobilový průmysl

Redakce Redakce
— vydáno 11. března 2013

Společnost Seco, výrobce řezných nástrojů, oznámila další posilování svých kapacit věnovaných výrobcům v oboru výroby automobilů.

Celosvětový trend směrem k úspornějším a čistším technologiím motivuje společnosti k zásadním změnám výrobních procesů s tím, jak roste popularita vozů s elektrickým nebo hybridním pohonem. Mnohé velké země navíc tento rozvoj podporují skrze legislativu upravující emisní limity a objem motoru. 

„Výrobci automobilů a jejich přímí dodavatelé musejí v současné době čelit rychle se měnícím tržním podmínkám,“ říká Gilles Jolivet, Mezinárodní Aplikační Expert společnosti Seco. „Budoucí úspěch těchto společností závisí do značné míry na jejich schopnosti rychle a rázně reagovat na změny a přizpůsobit těmto změnám příslušné procesy. Společnost Seco spolupracuje s výrobci automobilů po celém světě. Díky tomu můžeme nabízet zkušenosti představující přidanou hodnotu pro potenciální obchodní partnery,“ dodává Jolivet. 

V zájmu plnění svých slibů a závazků rozšiřuje společnost Seco svoji celosvětovou síť expertů v oboru výroby automobilů a vylepšuje interní procesy sdílení informací. Díky tomu bude moci efektivně šířit znalosti napříč všemi svými pobočkami, a to bez ohledu na to, kde ve světě se nacházejí. 

Informace poskytla soplečnost SecoTools.

Další článek: Vyhodnocení nabídek na dostavbu Temelína ze strany ČEZu se blíží