Společnost VEKA má nové vedení

Redakce Redakce
— vydáno 25. května 2016

Německá společnost VEKA, celosvětový lídr na trhu s výrobou plastových okenních profilů, má v tuzemsku nové vedení. Hlavním zástupcem společnosti pro Českou republiku i Slovenskou republiku se v březnu stal Milan Klepsa (46 let).

Nový obchodní zástupce společnosti VEKA pro Českou republiku a Slovenskou republiku může ve své funkci čerpat z 25 let praxe v oboru výroby oken a dveří, kde mimo jiné působil i jako dodavatel kování pro výrobce oken. Velkou část své profesní kariéry strávil na obchodních pozicích a posledních 8 let působil v řídících funkcích obchodních oddělení společností GU-stavební kování CZ a Kalibra Nova.

Milan Klepsa. Foto: VEKA

V poslední jmenované firmě působil Milan Klepsa před nástupem do VEKA a bezmála dva roky v ní zastával post obchodního ředitele pro velkoobchod a export. Na této pozici se věnoval především vyhledávání nových zákazníků v tuzemsku a zahraničí (s důrazem na německy mluvící trhy), vedl obchodní tým, uzavíral nové obchodní smlouvy a zajišťoval expedici dodávaných zakázek. 

Ve svém volném čase se rodák z Chomutova věnuje rodině a sportu, především pak lyžování, cyklistice, golfu a hokeji. 

Německá společnost VEKA je největším výrobcem plastových okenních profilů s vedoucím postavením na celosvětovém trhu. Společnost se rovněž zabývá výrobou dveřních profilů, rolet do oken a plastových desek. Mezi hlavní zásady VEKA patří vynikající kvalita a zodpovědnost k životnímu prostředí při výběru surovin i ve výrobním procesu. Společnost rovněž klade velký důraz na špičkový servis a seriózní partnerské jednání se zákazníky a dodavateli. VEKA v současné době zaměstnává ve 26 dceřiných společnostech na třech kontinentech více než 3000 zaměstnanců.  

Další článek: Axis kupuje českou společnost 2N, světovou jedničku v oblasti IP interkomů