Zjistěte, jak na MSV v Brně získat co nejvíce kontaktů

kontakt-kontrakt

Ještě před začátkem Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně si můžete dojednat harmonogram schůzek a čtyřdenní událost využít s maximální efektivitou. Matchmaking je dnes standardní součástí veletrhů, a právě v Brně k němu můžete využít platformu Kontakt-Kontrakt.

Inzerce

Kontakt-Kontrakt je tradiční akce organizovaná Regionální hospodářskou komorou Brno ve spolupráci s českými a zahraničními partnery ze sítě Enterprise Europe Network (EEN), obchodními komorami, dalšími institucemi podporujícími podnikání a společností Veletrhy Brno. RHK Brno pořádá při MSV Kontakt-Kontrakt již popatnácté. V roce 2023 se osobně zúčastnilo téměř 250 zástupců firem z 22 zemí světa, kteří absolvovali na osm stovek bilaterálních jednání.

Sjednejte si schůzky na veletrhu už s předstihem

Proces zapojení do Kontakt-Kontrakt je jednoduchý. „Prvním krokem, který musíte udělat je, že se zaregistrujete na webové stránce kk.rhkbrno.cz, vyplníte profil společnosti a popíšete nabízený či poptávaný typ spolupráce. Registrační profily jsou následně zveřejněny v online katalogu, ve kterém si zapojení účastníci vybírají potenciální partnery. Ty pak mohou požádat o schůzku. Druhý účastník může schůzku buď přijmout, anebo odmítnout. Přijaté schůzky se uskuteční během MSV. Webový portál je velice jednoduchý a návodný, pokud se snad na něm ztratí, tak poskytujeme i telefonické a online instruktáže. Účastníci si pochvalují také naši mobilní aplikaci, díky které mohou na žádosti o schůzky reagovat operativně.“

Efektivní nástroj jak pro návštěvníky, tak i vystavovatele

Kontakt-Kontrakt umožňuje vystavovatelům i návštěvníkům si lépe zorganizovat čas strávený na Mezinárodním strojírenském veletrhu. Je jedinečnou příležitostí naplánovat si svůj program a sjednat si v předstihu b2b schůzky s dalšími vystavovateli, návštěvníky i odborníky. Návštěvníci veletrhu mohou pro svá jednání využít speciální jednací expozici RHK Brno, vystavovatelé pak mohou jednat přímo na svém stánku, anebo také využít stánek komory. Během čtyř dnů je každý účastník schopen absolvovat až předem domluvených 39 jednání, takže může efektivně využít čas strávený na veletrhu. Další jednání se dějí spontánně.

Přihlaste se už teď, je to zdarma

Pokud vás láká možnost bez náročných příprav a vysokých nákladů rychle vyhledat potenciální obchodní partnery, poznat nové trhy, a to vše s jistotou atraktivních b2b schůzek se žádoucími firmami, pak se přihlaste na kk.rhkbrno.cz. Účast na kooperační akci je zdarma. Regionální hospodářská komora Brno akci Kontakt-Kontrakt organizuje spolu s partnery sítě Enterprise Europe Network. Služby Enterprise Europe Network jsou spolufinancovány Evropskou unií z programu Single Market Programme na základě grantové smlouvy č. 101052765 a Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR.

Další článek: Firma technology-support ovládla se svými zákazníky pivovar