3D tiskárna Stratasys J5 DentaJet na veletrhu PRAGODENT

MCAE Systems, s.r.o.
— vydáno 5. října 2023

Na 29. ročníku mezinárodního dentálního veletrhu PRAGODENT od 12. do 14. října 2023 na výstavišti PVA EXPO PRAHA bude firma MCAE Systems prezentovat nejnovější 3D technologie v zubním lékařství.

Na stánku B17 v hale číslo 2 bude MCAE Systems prezentovat svou nejnovější technologii, a to 3D tiskárnu Stratasys J5 DentaJet. Tato výjimečná tiskárna je navržena tak, aby přesně tiskla částečné i úplné zubní náhrady, korunky a můstky.

3D tisk: Budoucnost stomatologie: 3D tisk se stává klíčovým prvkem moderní stomatologie a MCAE Systems je na čele tohoto vývoje. Tiskárna Stratasys J5 DentaJet přináší precizní a kvalitní výrobu zubních náhrad, což představuje významný krok vpřed pro celý odvětví zubního lékařství.

Personalizované snímatelné zubní náhrady: Jedním z hlavních prvků naší prezentace bude možnost vytvářet personalizované snímatelné zubní náhrady pro pacienty s využitím TrueDent™. Jedná se o patentovanou pryskyřici, která získala schválení FDA třídy II a byla vyvinuta speciálně pro 3D tisk trvalých zubních náhrad a dočasných korunek a můstků na 3D tiskárně J5 DentaJet. To umožňuje sériovou výrobu vícebarevných zubních náhrad, které vypadají realisticky a splňují potřeby širokého spektra pacientů.

Maximální věrnost modelů: 3D tiskárna J5 DentaJet je vybavena velkokapacitní 360stupňovou rotační tiskovou plochou, která umožňuje vytvářet vysoce přesné, plně barevné modely z různých materiálů v jedné tiskové úloze. Tato technologie umožňuje laboratořím vytvářet modely s maximální věrností a odlišit se od konkurence díky možnosti výběru z více než 500 000 barev a 3 biokompatibilních materiálů.

Společnost MCAE Systems srdečně zve všechny zúčastněné na mezinárodní dentální veletrh PRAGODENT, aby společně objevili budoucnost stomatologie.

Další článek: Kontakt-Kontrakt na MSV v Brně pro efektivní navazování kontaktů