KTR CR je zde pro český i slovenský trh

ktr

Komerční prezentace KTR CR, spol. s r.o.
— vydáno 9. dubna 2024

Společnost KTR Systems má od svého založení průkopnického ducha a ve světě strojírenství se pohybuje na vlně inovací. Tento motor pokroku se opírá o schopnost neustále přicházet s novými řešeními, které odpovídají měnícím se potřebám a požadavkům trhu. Každý rok společnost KTR představí nové produkty a jejich varianty, které jsou speciálně navrženy tak, aby vyhovovaly specifickým požadavkům zákazníků. Tento závazek k inovaci je klíčovým prvkem, který společnost posouvá kupředu.

Inzerce

Aby bylo možné udržet vysoký standard, KTR neustále investuje do vývoje a vzdělávání. Vznik nového školicího střediska pro brzdové systémy v Schloss Holte-Stukenbrock a vývojového centra v Rheine jsou příkladem takových investic. Firma KTR tak bude i nadále stát v čele průmyslových inovací a bude schopna nabízet produkty té nejvyšší kvality.

Působení firmy KTR na globální úrovni je dalším klíčovým faktorem jejího úspěchu. S 24 dceřinými společnostmi a více než 90 prodejními partnery po celém světě je firma schopna efektivně reagovat na potřeby svých zákazníků po celém světě. Tato rozsáhlá síť zajišťuje snadnou dostupnost produktů a služeb KTR na globálním trhu, což udržuje její silnou pozici na mezinárodním průmyslovém trhu.

Jednou z poboček je právě KTR CR se sídlem v Jevíčku. Tato pobočka je důkazem globálního dosahu KTR a jejího závazku poskytovat kvalitní služby a produkty zákazníkům po celém světě. Ať už se jedná o spojky, brzdové systémy, hydraulické komponenty či chladicí systémy. KTR CR je připravena plnit požadavky a očekávání svých zákazníků v České i Slovenské republice.

Základem úspěchu KTR jsou bezesporu lidé. Jádro společnosti tvoří více než 480 zaměstnanců v ústředí v Rheine a více než 1100 zaměstnanců po celém světě. Jejich odbornost, profesionalita a vášeň pro inovace jsou klíčové pro rozvoj a růst KTR. Společnost si je vědoma této hodnoty a klade velký důraz na rozvoj a podporu svých zaměstnanců.

Další článek: OSTROJ ve výrobě aktivně zapojuje virtuální a rozšířenou realitu