MCAE uvádí na trh SKETCH Classroom – sestavu 3D tiskáren pro školy

MCAE Systems, s.r.o.
— vydáno 26. března 2020

MakerBot SKETCH Classroom je školní sestava 3D tiskáren a softwaru, která žákům a studentům zpřístupní technoligii 3D tisku. Pro Českou a Slovenskou republiku je výhradním dodavatelem tohoto řešení právě MCAE Systems.

Inzerce

Učitelé dnes čelí významným výzvám rychlého vývoje společnosti. Aby připravili studenty na rychle se měnící pracovní trh, je nutné do výuky začlenit nové nekonvenční technologie. Soubory dovedností, jako je schopnost řešení problémů a koncepční myšlení, jsou velmi žádané, nicméně mnoha dnešním studentům tyto dovednosti chybí. I 3D tisk může pomoci se těmto dovednostem naučit.

Sestava SKETCH Classroom vám pomůže rychleji integrovat 3D tisk do výuky. Mimo 3D tiskáren a tiskového materiálu zahrnuje i interaktivní výukové kurzy pro učitele i studenty. Učitelé tak mohou vytvářet poutavé učební plány, ve kterých naučí žáky koncepčnímu myšlení a inovacím pomocí 3D tisku. Žáci objeví krásu 3D modelování a naučí se pracovat s 3D tiskárnou.


Tiskárna SKETCH a Print Management Software pro správu tisku jsou nativně připojeny do MakerBot Cloud™ a obsahují celou řadu 3D tiskových aplikací. Studenti předkládají své modely prostřednictvím MakerBot Cloud ze svého účtu MakerBot na adrese my.makerbot.com. Učitelé spravují požadavky studentů na tisk a řídí projekty ve svých třídách.

SKETCH Classroom zahrnuje:

  • Sadu dvou 3D tiskáren MakerBot SKETCH, z nichž každá má plně uzavřenou tiskovou komoru, vyhřívanou flexibilní tiskovou podložku, filtr částic, dotykovou obrazovku, integrovanou kameru a Wi-Fi připojení.
  • Dvě učitelské a deset studentských licencí pro výukový program MakerBot Certification™, který certifikuje učitele v oblasti provozu 3D tiskáren a vzdělává studenty v oblasti 3D tisku, inovativního koncepčního myšlení, řešení problémů a kritického myšlení.
  • Platformu MakerBot Cloud, která poskytuje učitelům bezproblémovou správu 3D tiskáren. Umožňuje spravovat tiskárny, kontrolovat studenty, sledovat tiskové fronty a tisknout studentské projekty z libovolného prohlížeče. MakerBot Cloud je integrován s předními CAD softwary Autodesk® Fusion®360 a Onshape®, včetně TinkerCad®.
  • Thingiverse Education™ to je více než 600 lekcí 3D tisku vytvořených pedagogy a navržených pro všechny vzdělávací stupně i předměty a spojení s největší aktivní 3D tiskovou komunitou na světě.
  • Šest cívek tiskového materiálu MakerBot, materiál je k dispozici v široké škále barev včetně žluté, modré, červené, bílé a šedé.
  • Jednu tiskovou podložku navíc, kleštičky na tiskový materiál a špachtli na odstranění modelů z podložky pro každou tiskárnu
  • Technickou podporu týmu MakerBot

Další informace o SKETCH Classroom naleznete na adrese www.mcae.cz nebo na stránce www.makerbot.cz

Další článek: Poprvé po 73 letech neproběhne HANNOVER MESSE