SCHUNK zve na veletrh AMPER

SCHUNK Intec s.r.o.
— vydáno 11. března 2019

Letos to bude již čtvrtý ročník, kdy se SCHUNK Intec s. r. o., zúčastní veletrhu AMPER. Na stánku této společnosti uvidíte průřez průmyslových robotických aplikací i ukázku novinek z oblasti kolaborativní robotiky.

Zástupci společnosti návštěvníkům slibují nejen prezentaci žhavých novinek v souladu s nejmodernějšími trendy, ale i přehlídku sortimentu ze standardních osvědčených sérií. 

SCHUNK předvede 4 robotické aplikace, na nichž budou znázorněny různé možnosti koncových efektorů, které se budou vyměňovat pomocí rychlovýměnného systému SWS, silový a momentový senzor FT-AXIA, inteligentní chapadlo pro Smart Factory a další. Na stacionárních podstavcích uvidíte přehled chapadel, budou zastoupeny produkty z řady mechatroniky, rotační a lineární moduly a nebude chybět ani robotické příslušenství. 

Pokud tedy řešíte komplexní projekt, jednoduchou aplikaci, hledáte inspiraci nebo se chcete jen podívat na novinky a trendy z oblasti automatizace a robotického příslušenství, neměli byste chybět na stánku firmy SCHUNK Intec s číslem 5.09. Najdete ho v pavilonu V. Veletrh AMPER se koná v Brně ve dnech 19. – 22. 3. 2019 v areálu BVV.

Více na: www.schunk.com

Další článek: VŠB-TU Ostrava jako první na světě „vytiskla“ koloběžku