Virtuální seminář vám přehledně představí technologie 3D tisku z kovů

Misan s.r.o.
— vydáno 30. listopadu 2020

Firma Misan vás ve středu 9. prosince zve na technologicky a ekonomicky zaměřený virtuální seminář. Hlavním tématem budou laserové a elektronové práškové aditivní technologie Direct Metal Laser Melting (DMLM/LPBF) a Electron Beam Melting (EBM). Bude-li to časově možné, dojde i na představení přímého navařování v obráběcím stroji LMD/DED a technologie Binder Jet.

Obsáhlý seminář vás seznámí s principy, materiály a stroji pro 3D tisk z kovu, dále s technologickými a konstrukčními zásadami a také s příklady použití. Chybět nebude ani ekonomická úvaha.

Seminář začíná v 9:00 ve středu 9. prosince. Plánovaná délka semináře je 2,5–3,5 hodiny včetně plánované přestávky.

Přednáška bude probíhat na platformě Webex Meetings, kde je možno přímo diskutovat s přednášejícím.

Odkaz pro přístup vám bude zaslán den před seminářem na registrovanou emailovou adresu. Pro přístup stačí využít webové prostředí (+zadat jméno a email), není nutné stažení aplikace či vytvoření účtu. Přístup bude povolen 15 minut předem, 20 minut po začátku bude přístup uzamčen.

V případě vašeho zájmu o přístup do prostředí virtuálního semináře kontaktujte pořadatele zasláním e-mailu (lysa@misan.cz). Zpráva je předpřipravena, stačí kliknout na ikonu mailu na stránce pořadatele.

Pokud se budete chtít předem trochu připravit, doporučujeme si prohlédnout sekci Aditivní technologie na webu Misan:

www.misan.cz/aditivni-technologie/obsah-kategorie/aditivni-technologie/rozcestnik

Další článek: Seco přistupuje k otázce udržitelnosti nejen prostřednictvím nových nástrojů