Zákaznické dny TAJMAC – ZPS letos slibují bohatý program

Iva Duroňová Iva Duroňová
— vydáno 24. dubna 2019

Vysoká úroveň zlínských zákaznických dnů, které již řadu let pravidelně pořádá tradiční výrobce obráběcích strojů společnost TAJMAC – ZPS, je známá všem návštěvníkům i spoluvystavujícím firmám této akce. Ani letos tomu nebude jinak a pokud do Zlína zavítáte, rozhodně se nebudete nudit.

Ve čtvrtek 25. dubna startují zákaznické dny ve zlínské společnosti TAJMAC – ZPS. Na návštěvníky čeká přehlídka toho nejlepšího ze současného světa strojírenství a průmyslu. 

Dle dostupných informací je letos přihlášeno téměř osmdesát spoluvystavujících firem a očekává se i velký zájem návštěvníků, který rok od roku stoupá. Scházet nebude pestrý a zajímavý doprovodný program, soutěže o hodnotné ceny a tradičně bezchybné občerstvení. Dle předpovědi počasí si v Tajmacu objednali krásný slunný den, který podtrhne očekávanou skvělou atmosféru a příjemně strávený čas v areálu společnosti. 

Stejně jako v loňském roce budete na stránkách www.strojirenstvi.cz , nacházet přehlídku toho nejzajímavějšího z této dvoudenní akce v podobě informací o prezentacích mnoha spoluvystavujících firem. Srdečně vás zveme i k návštěvě našeho stánku, který najdete ve výstavní hale číslo 2, u hlavního koridoru. 

Těšíme se na vás. 

Tým vydavatelství Nová média. 

Více na: www.strojirenstvi.cz, www.konstrukter.cz, www.3D-tisk.cz 

Další článek: Novinky Seco 2019.1. na zákaznických dnech ve Zlíně