SCHUNK zve na veletrh AMPER

SCHUNK zve na veletrh AMPER Redakce STROJIRENSTVI.CZ vydáno dne 11. března 2019

Letos to bude již čtvrtý ročník, kdy se SCHUNK Intec s. r. o., zúčastní veletrhu AMPER. Na stánku této společnosti uvidíte průřez průmyslových robotických aplikací i ukázku novinek z oblasti kolaborativní robotiky.

Zástupci společnosti návštěvníkům slibují nejen prezentaci žhavých novinek v souladu s nejmodernějšími trendy, ale i přehlídku sortimentu ze standardních osvědčených sérií. 

SCHUNK předvede 4 robotické aplikace, na nichž budou znázorněny různé možnosti koncových efektorů, které se budou vyměňovat pomocí rychlovýměnného systému SWS, silový a momentový senzor FT-AXIA, inteligentní chapadlo pro Smart Factory a další. Na stacionárních podstavcích uvidíte přehled chapadel, budou zastoupeny produkty z řady mechatroniky, rotační a lineární moduly a nebude chybět ani robotické příslušenství. 

Pokud tedy řešíte komplexní projekt, jednoduchou aplikaci, hledáte inspiraci nebo se chcete jen podívat na novinky a trendy z oblasti automatizace a robotického příslušenství, neměli byste chybět na stánku firmy SCHUNK Intec s číslem 5.09. Najdete ho v pavilonu V. Veletrh AMPER se koná v Brně ve dnech 19. - 22. 3. 2019 v areálu BVV.

Více na: www.schunk.com

Příspěvek zatím nikdo neokomentoval. Buďte první.